Grupy elminacje Lajkonik Cup 2019

Dziewczęta rocznik 2005 (K05)

zespółgrupa
KAUNO R.SM Litwa 1
IK Sävehof I Szwecja 1
ŠŠK pri SLŠ Prešov Słowacja 1
SPR Olkusz 1
zespółgrupa
Önnereds HK I Szwecja 2
RCOR Białoruś 2
IK Sävehof II Szwecja 2
UKS Krakowiak* 85 2
zespółgrupa
Önnereds HK II Szwecja 3
MKS '3KF-Włókniarz' Mirsk 3
Salaspils Sport School Łotwa 3
IK Sävehof III Szwecja 3
zespółgrupa
Handball club 'BNTU-BelAZ' I 4
Handball club 'BNTU-BelAZ' II 4
MKS Ustroń 4
vacant 4

Dziewczęta rocznik 2006 (K06)

zespółgrupa
MKS Victoria Świebodzice 1
SP13 MTS Żory 1
HC Hlučín Czechy 1
Dobele SS Łotwa 1
zespółgrupa
UKS Dziewiątka Legnica 2
Handball club 'BNTU-BelAZ' 2
SP 89 Kraków 2
MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice 2
zespółgrupa
RCOR Białoruś 3
SPR Olkusz 3
UKS START Pietrowice Wielkie 3
UKS Dwójka Małkinia Górna 3
zespółgrupa
UKS Bukowia 4
UKS 23 Płock 4
SKS Kusy Kraków 4
MOSM Tychy 4

Dziewczęta rocznik 2007 i młodsze (K07)

zespółgrupa
SKS Kusy Kraków 1
MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice 1
SPR Lublin SSA 1
UKS Dwójka Małkinia Górna 1
zespółgrupa
UKPR Agrykola I Warszawa 2
SP13 MTS Żory 2
KMKS II  Kraśnik 2
UKS Dziewiątka Legnica 2
zespółgrupa
UKPR Agrykola II Warszawa 3
KMKS I Kraśnik 3
MKS '3KF-Włókniarz' Mirsk 3
MOSM Tychy 3
zespółgrupa
UKS START Pietrowice Wielkie 4
UKS 23 Płock 4
Salaspils Sport School Łotwa 4
MKS Ustroń 4

Chłopcy rocznik 2004 (M04)

zespółgrupa
SKS Kusy Kraków 1
HC 'Grifas' Litwa 1
SPR Wisła Sandomierz 1
UKS Juvenia Rzeszów 1
zespółgrupa
UKPR Agrykola Warszawa 2
CYSS 3 Melitopol Ukraina 2
MOSiR Bochnia 2
vacant 2
zespółgrupa
Önnereds HK I Szwecja 3
UMKS PMOS Chrzanów 3
K.S. Tajfun Harbułtowice 3
vacant 3
zespółgrupa
MKS Ustroń 4
KU AZS UMCS Lublin 4
UKS Krakowiak* 85 4
Önnereds HK II Szwecja 4

Chłopcy rocznik 2005 (M05)

zespółgrupa
UKPR Agrykola Warszawa 1
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 1
IK Sävehof I Szwecja 1
zespółgrupa
UKS Dziewiątka Legnica 2
IK Sävehof II Szwecja 2
RCOR v Białoruś 2
zespółgrupa
UKS Szczypiorniak Ostrów Wlkp. 3
KS ARENA Busko-Zdrój 3
HC Hlučín Czechy 3
zespółgrupa
SKS Kusy Kraków 4
IK Sävehof III Szwecja 4
K.S. Tajfun Harbułtowice 4

Chłopcy rocznik 2006 i młodsi (M06)

zespółgrupa
UKPR Agrykola Warszawa 1
SPR Wisła Sandomierz 1
SKS Kusy I Kraków 1
SSRIR 'START' Konin 1
Hutnik Kraków 1
zespółgrupa
SKF Wisła Płock 2
UMKS PMOS Chrzanów 2
UKS Nike Ciechanów 2
Salaspils Sport School Łotwa 2
UKS Dziewiątka II Legnica 2
zespółgrupa
MKS Pałac Młodzieży Tarnów 3
MLKS Czarni Olecko 3
MKS Ustroń 3
CYSS 3 Melitopol Ukraina 3
K.S. Tajfun Harbułtowice 3
zespółgrupa
MOSiR Bochnia 4
UKS Dziewiątka I Legnica 4
UKS Krakowiak* 85 4
SKS Kusy II Kraków 4
Elektr Litwa 4
Terminarz rozgrywek ELMINACJE Grupy elminacjyjne K05 mecze elminacje K06 mecze elminacje K07 mecze elminacje M04 mecze elminacje M05 mecze elminacje M06 mecze elminacje ĆWIERĆFINAŁY M05 mecze ćwierćfinał PÓŁFINAŁY K05 mecze połfinal K06 mecze połfinal K07 mecze połfinal M04 mecze połfinal M05 mecze połfinal M06 mecze połfinal FINAŁY K05 mecze finał K06 mecze finałl K07 mecze finał M04 mecze finał M05 mecze finał M06 mecze finał Mapy miejsca rozgrywek