Wyniki rozgrywek Mecze Ćwierćfinał

Chłopcy rocznik 2005 (M05)

O miejsca finałowe końcowe 1 do 8
zespółpunktybramki+bramki-lokata
UKPR Agrykola Warszawa 2 16 9 0
IK Sävehof II Szwecja 0 9 16 0
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 2 19 11 0
UKS Dziewiątka Legnica 0 11 19 0
UKS Szczypiorniak Ostrów Wlkp. 2 13 11 0
IK Sävehof III Szwecja 0 11 13 0
KS ARENA Busko-Zdrój 2 16 11 0
SKS Kusy Kraków 0 11 16 0
O miejsca finałowe końcowe 9 do 12
zespółgrupapunktybramki+bramki-miejsce
IK Sävehof I Szwecja 5 (E) 4 36 8 0
K.S. Tajfun Harbułtowice 5 (E) 2 18 26 0
HC Hlučín Czechy 5 (E) 2 10 0 0
RCOR v Białoruś 5 (E) 0 0 20 0

Nr meczu M05 24

IK Sävehof I Szwecja » 10
RCOR v Białoruś » 0
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 16:00:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M05 23

K.S. Tajfun Harbułtowice » 0
HC Hlučín Czechy » 0
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 15:25:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M05 18

KS ARENA Busko-Zdrój » 16
SKS Kusy Kraków » 11
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 11:25:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M05 17

UKS Szczypiorniak Ostrów Wlkp. » 13
IK Sävehof III Szwecja » 11
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 10:40:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M05 16

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec » 19
UKS Dziewiątka Legnica » 11
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 09:55:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M05 15

UKPR Agrykola Warszawa » 16
IK Sävehof II Szwecja » 9
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 09:10:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M05 14

IK Sävehof I Szwecja » 26
K.S. Tajfun Harbułtowice » 8
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 08:35:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M05 13

RCOR v Białoruś » 0
HC Hlučín Czechy » 10
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 08:00:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 
Terminarz rozgrywek ELMINACJE Grupy elminacjyjne K05 mecze elminacje K06 mecze elminacje K07 mecze elminacje M04 mecze elminacje M05 mecze elminacje M06 mecze elminacje ĆWIERĆFINAŁY M05 mecze ćwierćfinał PÓŁFINAŁY K05 mecze połfinal K06 mecze połfinal K07 mecze połfinal M04 mecze połfinal M05 mecze połfinal M06 mecze połfinal FINAŁY K05 mecze finał K06 mecze finałl K07 mecze finał M04 mecze finał M05 mecze finał M06 mecze finał Mapy miejsca rozgrywek