Wyniki rozgrywek Mecze Eliminacje

Chłopcy rocznik 2005 (M05)

Grupa 1 (A)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
UKPR Agrykola Warszawa 2 3 35 25 1
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 2 3 28 26 2
IK Sävehof I Szwecja 2 0 21 33 3
Grupa 2 (B)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
UKS Dziewiątka Legnica 3 6 44 26 1
IK Sävehof II Szwecja 3 2 36 34 2
RCOR v Białoruś 2 0 0 20 3
Grupa 3 (C)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
UKS Szczypiorniak Ostrów Wlkp. 2 4 46 17 1
KS ARENA Busko-Zdrój 2 2 36 36 2
HC Hlučín Czechy 2 0 21 50 3
Grupa 4 (D)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
SKS Kusy Kraków 2 4 34 23 1
IK Sävehof III Szwecja 2 2 35 26 2
K.S. Tajfun Harbułtowice 2 0 24 44 3

Nr meczu M05 01

RCOR v Białoruś » 0
IK Sävehof II Szwecja » 10
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 15:30:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M05 02

HC Hlučín Czechy » 16
KS ARENA Busko-Zdrój » 24
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 16:05:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M05 03

K.S. Tajfun Harbułtowice » 12
IK Sävehof III Szwecja » 24
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 16:40:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M05 04

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec » 13
IK Sävehof I Szwecja » 11
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 17:15:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M05 05

UKS Dziewiątka Legnica » 10
RCOR v Białoruś » 0
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 18:00:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M05 06

UKS Szczypiorniak Ostrów Wlkp.  » 26
HC Hlučín Czechy » 5
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 18:00:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu M05 07

SKS Kusy Kraków » 20
K.S. Tajfun Harbułtowice » 12
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 08:00:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu M05 08

UKPR Agrykola Warszawa » 15
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec » 15
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 08:35:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu M05 09

IK Sävehof I Szwecja » 10
UKPR Agrykola Warszawa » 20
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 09:45:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu M05 10

IK Sävehof II Szwecja » 13
UKS Dziewiątka Legnica » 17
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 09:10:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu M05 11

KS ARENA Busko-Zdrój » 12
UKS Szczypiorniak Ostrów Wlkp.   » 20
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 10:30:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu M05 12

IK Sävehof III Szwecja » 11
SKS Kusy Kraków » 14
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 11:05:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 
Terminarz rozgrywek ELMINACJE Grupy elminacjyjne K05 mecze elminacje K06 mecze elminacje K07 mecze elminacje M04 mecze elminacje M05 mecze elminacje M06 mecze elminacje ĆWIERĆFINAŁY M05 mecze ćwierćfinał PÓŁFINAŁY K05 mecze połfinal K06 mecze połfinal K07 mecze połfinal M04 mecze połfinal M05 mecze połfinal M06 mecze połfinal FINAŁY K05 mecze finał K06 mecze finałl K07 mecze finał M04 mecze finał M05 mecze finał M06 mecze finał Mapy miejsca rozgrywek