Wyniki rozgrywek Mecze Eliminacje

Dziewczęta rocznik 2005 (K05)

Grupa 1 (A)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
KAUNO R.SM Litwa 3 4 48 41 2
IK Sävehof I Szwecja 3 4 47 37 3
ŠŠK pri SLŠ Prešov Słowacja 3 4 47 41 1
SPR Olkusz 3 0 28 51 4
Grupa 2 (B)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
Önnereds HK I Szwecja 3 6 69 22 4
RCOR Białoruś 3 4 51 42 1
IK Sävehof II Szwecja 3 2 35 45 2
UKS Krakowiak* 85 3 0 25 71 3
Grupa 3 (C)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
Önnereds HK II Szwecja 3 6 53 32 1
MKS '3KF-Włókniarz' Mirsk 3 2 34 43 2
Salaspils Sport School Łotwa 3 2 32 40 4
IK Sävehof III Szwecja 3 2 36 40 3
Grupa 4 (D)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
Handball club 'BNTU-BelAZ' I 3 6 45 20 1
Handball club 'BNTU-BelAZ' II 3 4 45 25 2
MKS Ustroń 3 2 25 40 3
vacant 3 0 0 30 4

Nr meczu K05 01

SPR Olkusz » 13
ŠŠK pri SLŠ Prešov Słowacja » 15
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 08:00:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu K05 02

KAUNO R.SM Litwa » 18
IK Sävehof I Szwecja » 13
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 08:35:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu K05 03

UKS Krakowiak* 85 » 6
Önnereds HK I Szwecja » 29
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 09:10:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu K05 04

IK Sävehof II Szwecja » 13
RCOR Białoruś » 15
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 09:45:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu K05 05

ŠŠK pri SLŠ Prešov Słowacja » 13
IK Sävehof I Szwecja » 15
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 10:30:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu K05 06

SPR Olkusz » 9
KAUNO R.SM Litwa » 17
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 11:05:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu K05 07

Önnereds HK I Szwecja » 19
RCOR Białoruś » 10
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 11:40:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu K05 08

UKS Krakowiak* 85 » 9
IK Sävehof II Szwecja » 16
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 12:15:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu K05 09

KAUNO R.SM Litwa » 13
ŠŠK pri SLŠ Prešov Słowacja » 19
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 13:00:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu K05 10

IK Sävehof I Szwecja » 19
SPR Olkusz » 6
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 13:35:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu K05 11

IK Sävehof II Szwecja » 6
Önnereds HK I Szwecja » 21
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 14:10:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu K05 12

RCOR Białoruś » 26
UKS Krakowiak* 85 » 10
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 14:45:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu K05 13

IK Sävehof III Szwecja » 13
MKS '3KF-Włókniarz' Mirsk » 18
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 11:40:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K05 14

Önnereds HK II Szwecja » 18
Salaspils Sport School Łotwa » 15
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 12:15:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K05 15

MKS Ustroń » 8
Handball club 'BNTU-BelAZ' I » 17
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 13:00:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K05 16

MKS '3KF-Włókniarz' Mirsk » 9
Salaspils Sport School Łotwa » 11
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 14:10:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K05 17

IK Sävehof III Szwecja » 10
Önnereds HK II Szwecja » 16
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 14:45:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K05 18

vacant » 0
MKS Ustroń » 10
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 15:30:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K05 19

Önnereds HK II Szwecja » 19
MKS '3KF-Włókniarz' Mirsk » 7
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 16:40:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K05 20

Salaspils Sport School Łotwa » 6
IK Sävehof III Szwecja » 13
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 17:25:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K05 21

Handball club 'BNTU-BelAZ' I » 10
vacant » 0
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 18:00:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K05 22

vacant » 0
Handball club 'BNTU-BelAZ' II » 10
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 13:35:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K05 23

Handball club 'BNTU-BelAZ' I » 18
Handball club 'BNTU-BelAZ' II » 12
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 16:05:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K05 24

MKS Ustroń » 7
Handball club 'BNTU-BelAZ' II » 23
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 18:35:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 
Terminarz rozgrywek ELMINACJE Grupy elminacjyjne K05 mecze elminacje K06 mecze elminacje K07 mecze elminacje M04 mecze elminacje M05 mecze elminacje M06 mecze elminacje ĆWIERĆFINAŁY M05 mecze ćwierćfinał PÓŁFINAŁY K05 mecze połfinal K06 mecze połfinal K07 mecze połfinal M04 mecze połfinal M05 mecze połfinal M06 mecze połfinal FINAŁY K05 mecze finał K06 mecze finałl K07 mecze finał M04 mecze finał M05 mecze finał M06 mecze finał Mapy miejsca rozgrywek