Wyniki rozgrywek Mecze Eliminacje

Dziewczęta rocznik 2006 (K06)

Grupa 1 (A)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
MKS Victoria Świebodzice 3 6 71 37 1
SP13 MTS Żory 3 4 51 46 2
HC Hlučín Czechy 3 2 46 55 3
Dobele SS Łotwa 3 0 30 60 4
Grupa 2 (B)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
UKS Dziewiątka Legnica 3 6 43 16 1
Handball club 'BNTU-BelAZ' 3 4 43 19 2
SP 89 Kraków 3 2 24 44 3
MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice 3 0 19 50 4
Grupa 3 (C)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
RCOR Białoruś 3 6 68 23 1
SPR Olkusz 3 3 31 47 3
UKS START Pietrowice Wielkie 3 3 33 41 2
UKS Dwójka Małkinia Górna 3 0 28 49 4
Grupa 4 (D)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
UKS Bukowia 3 6 48 26 1
UKS 23 Płock 3 4 32 27 2
SKS Kusy Kraków 3 2 35 36 3
MOSM Tychy 3 0 21 47 4

Nr meczu K06 01

MKS Victoria Świebodzice » 28
HC Hlučín Czechy » 14
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 08:00:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K06 02

SP13 MTS Żory » 19
Dobele SS Łotwa » 12
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 08:35:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K06 03

UKS Dziewiątka Legnica » 14
SP 89 Kraków » 7
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 09:10:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K06 04

MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice » 4
Handball club 'BNTU-BelAZ' » 19
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 09:45:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K06 05

HC Hlučín Czechy » 18
Dobele SS Łotwa » 9
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 13:00:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K06 06

MKS Victoria Świebodzice » 20
SP13 MTS Żory » 14
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 13:35:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K06 07

SP 89 Kraków » 5
Handball club 'BNTU-BelAZ' » 19
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 14:10:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K06 08

UKS Dziewiątka Legnica » 19
MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice » 4
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 14:45:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K06 09

SP13 MTS Żory » 18
HC Hlučín Czechy » 14
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 15:30:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K06 10

Dobele SS Łotwa » 9
MKS Victoria Świebodzice » 23
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 16:05:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K06 11

MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice » 11
SP 89 Kraków » 12
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 00:00:18

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu K06 12

Handball club 'BNTU-BelAZ' » 5
UKS Dziewiątka Legnica » 10
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 18:35:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu K06 13

UKS Dwójka Małkinia Górna » 11
SPR Olkusz » 13
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 10:30:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K06 14

UKS START Pietrowice Wielkie » 9
RCOR Białoruś » 20
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 11:05:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K06 15

SKS Kusy Kraków » 15
MOSM Tychy » 7
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 11:40:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K06 16

UKS Bukowia » 11
UKS 23 Płock » 8
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 12:15:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K06 17

SPR Olkusz » 7
RCOR Białoruś » 25
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 15:30:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu K06 18

UKS Dwójka Małkinia Górna » 10
UKS START Pietrowice Wielkie » 13
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 15:30:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu K06 19

MOSM Tychy » 5
UKS 23 Płock » 11
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 16:05:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu K06 20

SKS Kusy Kraków » 9
UKS Bukowia » 16
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 16:05:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu K06 21

UKS START Pietrowice Wielkie » 11
SPR Olkusz » 11
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 16:40:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu K06 22

RCOR Białoruś » 23
UKS Dwójka Małkinia Górna » 7
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 16:40:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu K06 23

UKS Bukowia » 21
MOSM Tychy » 9
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 17:15:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu K06 24

UKS 23 Płock » 13
SKS Kusy Kraków » 11
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 17:15:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 
Terminarz rozgrywek ELMINACJE Grupy elminacjyjne K05 mecze elminacje K06 mecze elminacje K07 mecze elminacje M04 mecze elminacje M05 mecze elminacje M06 mecze elminacje ĆWIERĆFINAŁY M05 mecze ćwierćfinał PÓŁFINAŁY K05 mecze połfinal K06 mecze połfinal K07 mecze połfinal M04 mecze połfinal M05 mecze połfinal M06 mecze połfinal FINAŁY K05 mecze finał K06 mecze finałl K07 mecze finał M04 mecze finał M05 mecze finał M06 mecze finał Mapy miejsca rozgrywek