Wyniki rozgrywek Mecze Eliminacje

Dziewczęta rocznik 2007 i młodsze (K07)

Grupa 1 (A)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
SKS Kusy Kraków 3 5 36 22 1
MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice 3 4 32 33 2
SPR Lublin SSA 3 3 33 33 3
UKS Dwójka Małkinia Górna 3 0 32 45 4
Grupa 2 (B)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
UKPR Agrykola I Warszawa 3 6 44 17 1
SP13 MTS Żory 3 4 38 23 2
KMKS II  Kraśnik 3 2 24 37 3
UKS Dziewiątka Legnica 3 0 22 51 4
Grupa 3 (C)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
UKPR Agrykola II Warszawa 3 6 57 20 1
KMKS I Kraśnik 3 4 46 25 2
MKS '3KF-Włókniarz' Mirsk 3 2 10 41 3
MOSM Tychy 3 0 12 39 4
Grupa 4 (D)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
UKS START Pietrowice Wielkie 3 5 33 14 1
UKS 23 Płock 3 4 33 26 2
Salaspils Sport School Łotwa 3 3 30 28 3
MKS Ustroń 3 0 15 43 4

Nr meczu K07 01

SKS Kusy Kraków » 17
UKS Dwójka Małkinia Górna » 6
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 08:00:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu K07 02

MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice » 11
SPR Lublin SSA » 10
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 08:35:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu K07 03

KMKS II  Kraśnik » 11
UKS Dziewiątka Legnica » 8
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 09:10:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu K07 04

UKPR Agrykola I Warszawa » 10
SP13 MTS Żory » 3
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 09:45:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu K07 05

UKS Dwójka Małkinia Górna » 14
SPR Lublin SSA » 15
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 10:30:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu K07 06

SKS Kusy Kraków » 11
MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice » 8
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 11:05:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu K07 07

UKS Dziewiątka Legnica » 6
SP13 MTS Żory » 20
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 11:40:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu K07 08

KMKS II  Kraśnik » 6
UKPR Agrykola I Warszawa » 14
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 12:15:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu K07 09

MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice » 13
UKS Dwójka Małkinia Górna » 12
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 00:00:13

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu K07 10

SPR Lublin SSA » 8
SKS Kusy Kraków » 8
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 13:00:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu K07 11

UKPR Agrykola I Warszawa » 20
UKS Dziewiątka Legnica » 8
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 13:35:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu K07 12

SP13 MTS Żory » 15
KMKS II  Kraśnik » 7
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 13:35:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu K07 13

KMKS I Kraśnik » 20
MKS '3KF-Włókniarz' Mirsk » 1
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 08:00:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu K07 14

UKPR Agrykola II Warszawa » 20
MOSM Tychy » 4
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 08:35:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu K07 15

MKS Ustroń » 6
UKS 23 Płock » 13
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 09:10:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu K07 16

Salaspils Sport School Łotwa » 4
UKS START Pietrowice Wielkie » 9
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 09:45:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu K07 17

MKS '3KF-Włókniarz' Mirsk » 7
MOSM Tychy » 2
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 10:30:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu K07 18

KMKS I Kraśnik » 14
UKPR Agrykola II Warszawa » 18
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 11:05:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu K07 19

UKS 23 Płock » 6
UKS START Pietrowice Wielkie » 6
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 11:40:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu K07 20

MKS Ustroń » 5
Salaspils Sport School Łotwa » 12
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 12:15:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu K07 21

UKPR Agrykola II Warszawa » 19
MKS '3KF-Włókniarz' Mirsk » 2
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 14:10:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu K07 22

MOSM Tychy » 6
KMKS I Kraśnik » 12
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 14:10:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu K07 23

Salaspils Sport School Łotwa » 14
UKS 23 Płock » 14
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 14:45:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu K07 24

UKS START Pietrowice Wielkie » 18
MKS Ustroń » 4
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 14:45:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 
Terminarz rozgrywek ELMINACJE Grupy elminacjyjne K05 mecze elminacje K06 mecze elminacje K07 mecze elminacje M04 mecze elminacje M05 mecze elminacje M06 mecze elminacje ĆWIERĆFINAŁY M05 mecze ćwierćfinał PÓŁFINAŁY K05 mecze połfinal K06 mecze połfinal K07 mecze połfinal M04 mecze połfinal M05 mecze połfinal M06 mecze połfinal FINAŁY K05 mecze finał K06 mecze finałl K07 mecze finał M04 mecze finał M05 mecze finał M06 mecze finał Mapy miejsca rozgrywek