Wyniki rozgrywek Mecze Eliminacje

Chłopcy rocznik 2004 (M04)

Grupa 1 (A)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
SKS Kusy Kraków 3 6 71 44 1
HC 'Grifas' Litwa 3 4 50 43 2
SPR Wisła Sandomierz 3 2 39 48 3
UKS Juvenia Rzeszów 3 0 40 65 4
Grupa 2 (B)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
UKPR Agrykola Warszawa 2 4 45 25 1
CYSS 3 Melitopol Ukraina 2 2 34 30 2
MOSiR Bochnia 2 0 18 42 3
vacant 0 0 0 0 4
Grupa 3 (C)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
Önnereds HK I Szwecja 3 6 44 22 1
UMKS PMOS Chrzanów 3 4 37 32 2
K.S. Tajfun Harbułtowice 3 2 40 37 3
vacant 3 0 0 30 4
Grupa 4 (D)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
MKS Ustroń 3 5 65 48 1
KU AZS UMCS Lublin 3 4 51 46 2
UKS Krakowiak* 85 3 3 48 58 3
Önnereds HK II Szwecja 3 0 43 55 4

Nr meczu M04 01

SKS Kusy Kraków » 20
HC 'Grifas' Litwa » 17
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 08:00:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M04 02

SPR Wisła Sandomierz » 18
UKS Juvenia Rzeszów » 11
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 08:35:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M04 03

UKPR Agrykola Warszawa » 21
CYSS 3 Melitopol Ukraina » 16
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 09:10:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M04 04

HC 'Grifas' Litwa » 19
UKS Juvenia Rzeszów » 14
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 12:15:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M04 05

SKS Kusy Kraków » 23
SPR Wisła Sandomierz » 12
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 13:00:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M04 06

MOSiR Bochnia » 9
CYSS 3 Melitopol Ukraina » 18
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 13:35:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M04 07

SPR Wisła Sandomierz » 9
HC 'Grifas' Litwa » 14
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 14:10:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M04 08

UKS Juvenia Rzeszów » 15
SKS Kusy Kraków » 28
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 14:45:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M04 09

UKPR Agrykola Warszawa » 24
MOSiR Bochnia » 9
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 15:30:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M04 10

UMKS PMOS Chrzanów » 9
Önnereds HK I Szwecja » 15
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 09:45:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M04 11

K.S. Tajfun Harbułtowice » 10
vacant » 0
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 10:30:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M04 12

UKS Krakowiak* 85 » 17
Önnereds HK II Szwecja » 16
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 11:05:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M04 13

MKS Ustroń » 22
KU AZS UMCS Lublin » 14
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 11:40:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M04 14

Önnereds HK I Szwecja » 10
vacant » 0
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 15:30:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu M04 15

UMKS PMOS Chrzanów » 18
K.S. Tajfun Harbułtowice » 17
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 15:30:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu M04 16

Önnereds HK II Szwecja » 13
KU AZS UMCS Lublin » 15
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 16:05:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu M04 17

UKS Krakowiak* 85 » 20
MKS Ustroń » 20
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 16:05:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu M04 18

K.S. Tajfun Harbułtowice » 13
Önnereds HK I Szwecja » 19
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 16:40:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu M04 19

vacant » 0
UMKS PMOS Chrzanów » 10
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 16:40:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu M04 20

MKS Ustroń » 23
Önnereds HK II Szwecja » 14
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 17:15:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu M04 21

KU AZS UMCS Lublin » 22
UKS Krakowiak* 85 » 11
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 17:15:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 
Terminarz rozgrywek ELMINACJE Grupy elminacjyjne K05 mecze elminacje K06 mecze elminacje K07 mecze elminacje M04 mecze elminacje M05 mecze elminacje M06 mecze elminacje ĆWIERĆFINAŁY M05 mecze ćwierćfinał PÓŁFINAŁY K05 mecze połfinal K06 mecze połfinal K07 mecze połfinal M04 mecze połfinal M05 mecze połfinal M06 mecze połfinal FINAŁY K05 mecze finał K06 mecze finałl K07 mecze finał M04 mecze finał M05 mecze finał M06 mecze finał Mapy miejsca rozgrywek