Wyniki rozgrywek Mecze Półfinał

Dziewczêta rocznik 2005 (K05)

Grupa 1 (P-A)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
©©K pri SL© Prečov Słowacja 3 6 53 31 1
KAUNO R.SM Litwa 3 4 51 41 2
MKS *3KF-Włókniarz* Mirsk 3 2 43 54 3
IK Sävehof III Szwecja 3 0 28 49 4
Grupa 2 (P-B)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
Handball club *BNTU-BelAZ* I 3 6 49 31 1
RCOR Białoru¶ 3 4 41 42 2
Handball club *BNTU-BelAZ* II 1 2 35 34 3
IK Sävehof II Szwecja 3 0 22 40 4
Grupa 3 (P-C)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
Önnereds HK II Szwecja 3 6 47 40 4
IK Sävehof I Szwecja 3 4 51 34 1
Salaspils Sport School Łotwa 3 2 48 45 2
SPR Olkusz 3 0 26 43 3
Grupa 4 (P-D)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
Önnereds HK I Szwecja 3 4 47 16 3
MKS Ustroń 3 2 24 29 1
UKS Krakowiak* 85 3 0 17 43 2
vacant 0 0 0 0 4

Nr meczu K05 40

Handball club *BNTU-BelAZ* I » 19
RCOR Białoru¶ » 13
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 17:15:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K05 39

IK Sävehof II Szwecja » 3
Handball club *BNTU-BelAZ* II » 13
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 16:40:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K05 38

MKS *3KF-Włókniarz* Mirsk » 10
©©K pri SL© Prečov Słowacja » 21
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 16:05:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K05 37

KAUNO R.SM Litwa » 18
IK Sävehof III Szwecja » 7
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 15:30:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K05 36

IK Sävehof II Szwecja » 6
Handball club *BNTU-BelAZ* I » 12
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 14:45:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K05 35

RCOR Białoru¶ » 13
Handball club *BNTU-BelAZ* II » 10
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 14:10:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K05 34

KAUNO R.SM Litwa » 20
MKS *3KF-Włókniarz* Mirsk » 15
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 13:35:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K05 33

©©K pri SL© Prečov Słowacja » 13
IK Sävehof III Szwecja » 8
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 13:00:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K05 32

MKS Ustroń » 17
UKS Krakowiak* 85 » 8
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 12:15:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K05 31

Önnereds HK I Szwecja » 10
vacant » 0
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 11:40:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K05 30

Salaspils Sport School Łotwa » 12
IK Sävehof I Szwecja » 18
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 11:05:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K05 29

SPR Olkusz » 11
Önnereds HK II Szwecja » 13
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 10:30:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K05 28

Önnereds HK I Szwecja » 21
MKS Ustroń » 7
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 09:45:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K05 27

UKS Krakowiak* 85 » 10
vacant » 0
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 09:10:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K05 26

SPR Olkusz » 9
Salaspils Sport School Łotwa » 11
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 08:35:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu K05 25

IK Sävehof I Szwecja » 14
Önnereds HK II Szwecja » 16
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 08:00:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 
Terminarz rozgrywek ELMINACJE Grupy elminacjyjne K05 mecze elminacje K06 mecze elminacje K07 mecze elminacje M04 mecze elminacje M05 mecze elminacje M06 mecze elminacje ÆWIERÆFINAŁY M05 mecze æwieræfinał PÓŁFINAŁY K05 mecze połfinal K06 mecze połfinal K07 mecze połfinal M04 mecze połfinal M05 mecze połfinal M06 mecze połfinal FINAŁY K05 mecze finał K06 mecze finałl K07 mecze finał M04 mecze finał M05 mecze finał M06 mecze finał Mapy miejsca rozgrywek