Wyniki rozgrywek Mecze Półfinał

Dziewczęta rocznik 2006 (K06)

Grupa 1 (P-A)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
RCOR Białoruś 3 6 57 37 1
MKS Victoria Świebodzice 3 4 48 40 2
UKS START Pietrowice Wielkie 3 2 24 40 3
SP13 MTS Żory 3 0 34 46 4
Grupa 2 (P-B)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
UKS Bukowia 3 6 47 27 1
UKS 23 Płock 3 4 30 27 2
UKS Dziewiątka Legnica 3 2 21 32 3
Handball club *BNTU-BelAZ* 3 0 29 41 4
Grupa 3 (P-C)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
HC Hlučín Czechy 3 6 50 33 1
Dobele SS Łotwa 3 4 41 41 2
SPR Olkusz 3 2 38 44 3
UKS Dwójka Małkinia Górna 3 0 33 44 4
Grupa 4 (P-D)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
SKS Kusy Kraków 3 6 52 13 1
MOSM Tychy 3 4 27 25 2
SP 89 Kraków 3 2 19 38 3
MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice 3 0 20 42 4

Nr meczu K06 40

UKS Bukowia » 18
UKS Dziewiątka Legnica » 7
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 17:15:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu K06 39

Handball club *BNTU-BelAZ* » 12
UKS 23 Płock » 13
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 16:40:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu K06 38

RCOR Białoruś » 20
MKS Victoria Świebodzice » 16
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 16:05:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu K06 37

SP13 MTS Żory » 8
UKS START Pietrowice Wielkie » 9
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 15:30:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu K06 36

Handball club *BNTU-BelAZ* » 12
UKS Bukowia » 18
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 14:45:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu K06 35

UKS Dziewiątka Legnica » 4
UKS 23 Płock » 9
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 14:10:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu K06 34

SP13 MTS Żory » 12
RCOR Białoruś » 17
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 13:35:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu K06 33

MKS Victoria Świebodzice » 12
UKS START Pietrowice Wielkie » 6
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 13:00:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu K06 32

SKS Kusy Kraków » 2
SP 89 Kraków » 17
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 12:15:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu K06 31

MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice » 5
MOSM Tychy » 10
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 11:40:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu K06 30

SPR Olkusz » 13
HC Hlučín Czechy » 15
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 11:05:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu K06 29

Dobele SS Łotwa » 14
UKS Dwójka Małkinia Górna » 11
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 10:30:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu K06 28

MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice » 4
SKS Kusy Kraków » 20
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 09:45:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu K06 27

SP 89 Kraków » 5
MOSM Tychy » 10
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 09:10:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu K06 26

Dobele SS Łotwa » 18
SPR Olkusz » 12
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 08:35:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu K06 25

HC Hlučín Czechy » 17
UKS Dwójka Małkinia Górna » 11
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 08:00:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 
Terminarz rozgrywek ELMINACJE Grupy elminacjyjne K05 mecze elminacje K06 mecze elminacje K07 mecze elminacje M04 mecze elminacje M05 mecze elminacje M06 mecze elminacje ĆWIERĆFINAŁY M05 mecze ćwierćfinał PÓŁFINAŁY K05 mecze połfinal K06 mecze połfinal K07 mecze połfinal M04 mecze połfinal M05 mecze połfinal M06 mecze połfinal FINAŁY K05 mecze finał K06 mecze finałl K07 mecze finał M04 mecze finał M05 mecze finał M06 mecze finał Mapy miejsca rozgrywek