Wyniki rozgrywek Mecze Półfinał

Dziewczęta rocznik 2007 i młodsze (K07)

Grupa 1 (P-A)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
UKPR Agrykola II Warszawa 3 5 41 26 1
KMKS I Kraśnik 3 4 29 30 2
SKS Kusy Kraków 3 3 25 24 3
MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice 3 0 18 33 4
Grupa 2 (P-B)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
UKPR Agrykola I Warszawa 3 6 36 8 1
SP13 MTS Żory 3 4 28 19 2
UKS START Pietrowice Wielkie 3 1 15 30 3
UKS 23 Płock 3 1 11 33 4
Grupa 3 (P-C)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
SPR Lublin SSA 3 6 38 27 1
UKS Dwójka Małkinia Górna 3 4 37 31 2
MKS *3KF-Włókniarz* Mirsk 3 2 17 22 3
MOSM Tychy 3 0 21 33 4
Grupa 4 (P-D)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
UKS Dziewiątka Legnica 3 4 38 29 2
KMKS II  Kraśnik 3 4 35 23 3
Salaspils Sport School Łotwa 3 4 35 29 1
MKS Ustroń 3 0 15 43 4

Nr meczu K07 40

UKS START Pietrowice Wielkie » 4
UKPR Agrykola I Warszawa » 13
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 17:15:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K07 39

SP13 MTS Żory » 14
UKS 23 Płock » 4
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 16:40:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K07 38

UKPR Agrykola II Warszawa » 8
SKS Kusy Kraków » 8
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 16:05:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K07 37

MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice » 6
KMKS I Kraśnik » 7
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 15:30:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K07 36

SP13 MTS Żory » 11
UKS START Pietrowice Wielkie » 5
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 14:45:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K07 35

UKPR Agrykola I Warszawa » 13
UKS 23 Płock » 1
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 14:10:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K07 34

MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice » 4
UKPR Agrykola II Warszawa » 15
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 13:35:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K07 33

SKS Kusy Kraków » 6
KMKS I Kraśnik » 8
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 13:00:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K07 32

Salaspils Sport School Łotwa » 12
KMKS II  Kraśnik » 17
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 12:15:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K07 31

UKS Dziewiątka Legnica » 9
MKS Ustroń » 16
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 11:40:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K07 30

MKS *3KF-Włókniarz* Mirsk » 16
SPR Lublin SSA » 18
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 11:05:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K07 29

UKS Dwójka Małkinia Górna » 9
MOSM Tychy » 17
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 10:30:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K07 28

UKS Dziewiątka Legnica » 14
Salaspils Sport School Łotwa » 11
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 09:45:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K07 27

KMKS II  Kraśnik » 16
MKS Ustroń » 3
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 09:10:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K07 26

UKS Dwójka Małkinia Górna » 9
MKS *3KF-Włókniarz* Mirsk » 6
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 08:35:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 

Nr meczu K07 25

SPR Lublin SSA » 12
MOSM Tychy » 9
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 08:00:00

adres » Hala Sportowa KS Orzeł (Orzeł) - ul.Niebieska 2 mapa

 
Terminarz rozgrywek ELMINACJE Grupy elminacjyjne K05 mecze elminacje K06 mecze elminacje K07 mecze elminacje M04 mecze elminacje M05 mecze elminacje M06 mecze elminacje ĆWIERĆFINAŁY M05 mecze ćwierćfinał PÓŁFINAŁY K05 mecze połfinal K06 mecze połfinal K07 mecze połfinal M04 mecze połfinal M05 mecze połfinal M06 mecze połfinal FINAŁY K05 mecze finał K06 mecze finałl K07 mecze finał M04 mecze finał M05 mecze finał M06 mecze finał Mapy miejsca rozgrywek