Wyniki rozgrywek Mecze Półfinał

Chłopcy rocznik 2004 (M04)

Grupa 1 (P-A)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
Önnereds HK I Szwecja 2 6 45 30 1
SKS Kusy Kraków 2 4 57 38 2
UMKS PMOS Chrzanów 2 2 34 52 3
HC *Grifas* Litwa 2 0 38 54 4
Grupa 2 (P-B)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
UKPR Agrykola Warszawa 2 4 55 49 2
KU AZS UMCS Lublin 2 4 55 53 3
MKS Ustroń 2 4 53 41 1
CYSS 3 Melitopol Ukraina 2 0 40 60 4
Grupa 3 (P-C)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
SPR Wisła Sandomierz 2 4 36 23 1
K.S. Tajfun Harbułtowice 2 2 32 32 2
UKS Juvenia Rzeszów 2 0 25 38 3
vacant 0 0 0 10 4
Grupa 4 (P-D)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
UKS Krakowiak* 85 2 4 35 26 1
Önnereds HK II Szwecja 2 2 39 26 2
MOSiR Bochnia 2 0 19 41 3
vacant 0 0 0 10 4

Nr meczu M04 35

MKS Ustroń » 15
UKPR Agrykola Warszawa » 18
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 16:05:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M04 34

CYSS 3 Melitopol Ukraina » 15
KU AZS UMCS Lublin » 23
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 15:30:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M04 33

Önnereds HK I Szwecja » 13
SKS Kusy Kraków » 12
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 14:45:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M04 32

HC *Grifas* Litwa » 12
UMKS PMOS Chrzanów » 17
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 14:10:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M04 31

CYSS 3 Melitopol Ukraina » 9
MKS Ustroń » 16
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 13:35:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M04 30

UKPR Agrykola Warszawa » 16
KU AZS UMCS Lublin » 18
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 13:00:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M04 29

HC *Grifas* Litwa » 9
Önnereds HK I Szwecja » 17
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 12:15:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M04 28

SKS Kusy Kraków » 25
UMKS PMOS Chrzanów » 8
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 11:40:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M04 27

UKS Krakowiak* 85 » 18
MOSiR Bochnia » 10
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 11:05:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M04 26

K.S. Tajfun Harbułtowice » 12
SPR Wisła Sandomierz » 18
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 10:30:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M04 25

UKS Juvenia Rzeszów » 10
vacant » 0
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 09:45:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M04 24

MOSiR Bochnia » 9
Önnereds HK II Szwecja » 23
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 09:10:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M04 23

UKS Juvenia Rzeszów » 14
K.S. Tajfun Harbułtowice » 20
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 08:35:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M04 22

SPR Wisła Sandomierz » 16
vacant » 12
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 08:00:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 
Terminarz rozgrywek ELMINACJE Grupy elminacjyjne K05 mecze elminacje K06 mecze elminacje K07 mecze elminacje M04 mecze elminacje M05 mecze elminacje M06 mecze elminacje ÆWIERÆFINAŁY M05 mecze æwieræfinał PÓŁFINAŁY K05 mecze połfinal K06 mecze połfinal K07 mecze połfinal M04 mecze połfinal M05 mecze połfinal M06 mecze połfinal FINAŁY K05 mecze finał K06 mecze finałl K07 mecze finał M04 mecze finał M05 mecze finał M06 mecze finał Mapy miejsca rozgrywek