Wyniki rozgrywek Mecze Finał

Dziewczêta rocznik 2005 (K05)

Puchar Fair Play: 3KF - Włókniarz Mirsk

zespółpunktybramki+bramki-miejsce
Handball club *BNTU-BelAZ* I 2 12 11 1
©©K pri SL© Prečov Słowacja 0 11 12 2
KAUNO R.SM Litwa 2 21 20 3
RCOR Białoru¶ 0 20 21 4
Handball club *BNTU-BelAZ* II 2 22 7 5
MKS *3KF-Włókniarz* Mirsk 0 7 22 6
IK Sävehof II Szwecja 2 8 7 7
IK Sävehof III Szwecja 0 7 8 8
IK Sävehof I Szwecja 2 17 11 9
MKS Ustroń 0 11 17 10
UKS Krakowiak* 85 2 17 13 11
Salaspils Sport School Łotwa 0 13 17 12
Önnereds HK I Szwecja 2 24 5 13
SPR Olkusz 0 5 24 14
Önnereds HK II Szwecja 2 10 0 15
vacant 0 0 10 16

Nr meczu K05 48

©©K pri SL© Prečov Słowacja » 11
Handball club *BNTU-BelAZ* I » 12
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 13:00:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu K05 47

KAUNO R.SM Litwa » 21
RCOR Białoru¶ » 20
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 11:00:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształc±cych Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu K05 46

MKS *3KF-Włókniarz* Mirsk » 7
Handball club *BNTU-BelAZ* II » 22
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 11:00:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu K05 45

IK Sävehof III Szwecja » 7
IK Sävehof II Szwecja » 8
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 11:00:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu K05 44

IK Sävehof I Szwecja » 17
MKS Ustroń » 11
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 11:00:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu K05 43

Salaspils Sport School Łotwa » 13
UKS Krakowiak* 85 » 17
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 11:00:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu K05 42

SPR Olkusz » 5
Önnereds HK I Szwecja » 24
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 10:15:00

adres » Hala Sportowa KS Pr±dniczanka (Pr±dniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu K05 41

Önnereds HK II Szwecja » 10
vacant » 0
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 12:30:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 
Terminarz rozgrywek ELMINACJE Grupy elminacjyjne K05 mecze elminacje K06 mecze elminacje K07 mecze elminacje M04 mecze elminacje M05 mecze elminacje M06 mecze elminacje ÆWIERÆFINAŁY M05 mecze æwieræfinał PÓŁFINAŁY K05 mecze połfinal K06 mecze połfinal K07 mecze połfinal M04 mecze połfinal M05 mecze połfinal M06 mecze połfinal FINAŁY K05 mecze finał K06 mecze finałl K07 mecze finał M04 mecze finał M05 mecze finał M06 mecze finał Mapy miejsca rozgrywek