Wyniki rozgrywek Mecze Finał

Dziewczęta rocznik 2006 (K06)

Puchar Fair Play: SP 89 Kraków

zespółpunktybramki+bramki-miejsce
RCOR Białoruś 2 16 15 1
UKS Bukowia 0 15 16 2
MKS Victoria Świebodzice 2 14 13 3
UKS 23 Płock 0 13 14 4
UKS Dziewiątka Legnica 2 7 4 5
UKS START Pietrowice Wielkie 0 4 7 6
SP13 MTS Żory 2 14 13 7
Handball club *BNTU-BelAZ* 0 13 14 8
SKS Kusy Kraków 2 13 8 9
HC Hlučín Czechy 0 8 13 10
Dobele SS Łotwa 2 11 8 11
MOSM Tychy 0 8 11 12
SPR Olkusz 2 17 10 13
SP 89 Kraków 0 10 17 14
UKS Dwójka Małkinia Górna 2 7 6 15
MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice 0 6 7 16

Nr meczu K06 48

RCOR Białoruś » 16
UKS Bukowia » 15
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 11:15:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu K06 47

MKS Victoria Świebodzice » 14
UKS 23 Płock » 13
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 10:15:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu K06 46

UKS START Pietrowice Wielkie » 4
UKS Dziewiątka Legnica » 7
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 10:15:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu K06 45

SP13 MTS Żory » 14
Handball club *BNTU-BelAZ* » 13
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 10:15:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu K06 44

HC Hlučín Czechy » 8
SKS Kusy Kraków » 13
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 10:15:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu K06 43

Dobele SS Łotwa » 11
MOSM Tychy » 8
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 10:15:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu K06 42

SPR Olkusz » 17
SP 89 Kraków » 10
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 09:30:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu K06 41

UKS Dwójka Małkinia Górna » 7
MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice » 6
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 09:30:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 
Terminarz rozgrywek ELMINACJE Grupy elminacjyjne K05 mecze elminacje K06 mecze elminacje K07 mecze elminacje M04 mecze elminacje M05 mecze elminacje M06 mecze elminacje ĆWIERĆFINAŁY M05 mecze ćwierćfinał PÓŁFINAŁY K05 mecze połfinal K06 mecze połfinal K07 mecze połfinal M04 mecze połfinal M05 mecze połfinal M06 mecze połfinal FINAŁY K05 mecze finał K06 mecze finałl K07 mecze finał M04 mecze finał M05 mecze finał M06 mecze finał Mapy miejsca rozgrywek