Wyniki rozgrywek Mecze Finał

Dziewczęta rocznik 2007 i młodsze (K07)

Puchar Fair Play: KMKS II Kraśnik

zespółpunktybramki+bramki-miejsce
UKPR Agrykola I Warszawa 2 14 4 1
UKPR Agrykola II Warszawa 0 4 14 2
SP13 MTS Żory 2 10 8 3
KMKS I Kraśnik 0 8 10 4
SKS Kusy Kraków 2 7 2 5
UKS START Pietrowice Wielkie 0 2 7 6
MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice 2 8 7 7
UKS 23 Płock 0 7 8 8
SPR Lublin SSA 2 9 2 9
Salaspils Sport School Łotwa 0 2 9 10
UKS Dziewiątka Legnica 2 13 8 11
UKS Dwójka Małkinia Górna 0 8 13 12
MKS *3KF-Włókniarz* Mirsk 2 5 4 13
KMKS II  Kraśnik 0 4 5 14
MOSM Tychy 2 14 6 15
MKS Ustroń 0 6 14 16

Nr meczu K07 48

UKPR Agrykola I Warszawa » 14
UKPR Agrykola II Warszawa » 4
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 09:30:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu K07 47

KMKS I Kraśnik » 8
SP13 MTS Żory » 10
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 08:45:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu K07 46

SKS Kusy Kraków » 7
UKS START Pietrowice Wielkie » 2
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 08:45:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu K07 45

MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice » 8
UKS 23 Płock » 7
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 08:45:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu K07 44

SPR Lublin SSA » 9
Salaspils Sport School Łotwa » 2
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 08:45:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu K07 43

UKS Dwójka Małkinia Górna » 8
UKS Dziewiątka Legnica » 13
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 08:45:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu K07 42

MKS *3KF-Włókniarz* Mirsk » 5
KMKS II  Kraśnik » 4
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 08:45:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu K07 41

MOSM Tychy » 14
MKS Ustroń » 6
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 08:45:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 
Terminarz rozgrywek ELMINACJE Grupy elminacjyjne K05 mecze elminacje K06 mecze elminacje K07 mecze elminacje M04 mecze elminacje M05 mecze elminacje M06 mecze elminacje ĆWIERĆFINAŁY M05 mecze ćwierćfinał PÓŁFINAŁY K05 mecze połfinal K06 mecze połfinal K07 mecze połfinal M04 mecze połfinal M05 mecze połfinal M06 mecze połfinal FINAŁY K05 mecze finał K06 mecze finałl K07 mecze finał M04 mecze finał M05 mecze finał M06 mecze finał Mapy miejsca rozgrywek