Wyniki rozgrywek Mecze Finał

Chłopcy rocznik 2004 (M04)

Puchar Fair Play: KS Tajfun Harbułtowice

zespółpunktybramki+bramki-miejsce
MKS Ustroń 2 17 12 1
Önnereds HK I Szwecja 0 12 17 2
SKS Kusy Kraków 2 20 15 3
UKPR Agrykola Warszawa 0 15 20 4
KU AZS UMCS Lublin 2 23 12 5
UMKS PMOS Chrzanów 0 12 23 6
HC *Grifas* Litwa 2 16 12 7
CYSS 3 Melitopol Ukraina 0 12 16 8
UKS Krakowiak* 85 2 21 10 9
SPR Wisła Sandomierz 0 10 21 10
Önnereds HK II Szwecja 2 23 13 11
K.S. Tajfun Harbułtowice 0 13 23 12
MOSiR Bochnia 2 19 11 13
UKS Juvenia Rzeszów 0 11 19 14
vacant 0 0 0 15
vacant 0 0 0 16

Nr meczu M04 42

Önnereds HK I Szwecja » 12
MKS Ustroń » 17
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 13:45:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M04 41

SKS Kusy Kraków » 20
UKPR Agrykola Warszawa » 15
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 11:45:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształc±cych Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu M04 40

UMKS PMOS Chrzanów » 12
KU AZS UMCS Lublin » 23
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 11:45:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu M04 39

HC *Grifas* Litwa » 16
CYSS 3 Melitopol Ukraina » 12
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 11:45:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu M04 38

SPR Wisła Sandomierz » 10
UKS Krakowiak* 85 » 21
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 11:45:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu M04 37

K.S. Tajfun Harbułtowice » 13
Önnereds HK II Szwecja » 23
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 11:45:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu M04 36

UKS Juvenia Rzeszów » 11
MOSiR Bochnia » 19
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 10:15:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 

Nr meczu M04 35

vacant » 0
vacant » 0
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 00:00:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 
Terminarz rozgrywek ELMINACJE Grupy elminacjyjne K05 mecze elminacje K06 mecze elminacje K07 mecze elminacje M04 mecze elminacje M05 mecze elminacje M06 mecze elminacje ÆWIERÆFINAŁY M05 mecze æwieræfinał PÓŁFINAŁY K05 mecze połfinal K06 mecze połfinal K07 mecze połfinal M04 mecze połfinal M05 mecze połfinal M06 mecze połfinal FINAŁY K05 mecze finał K06 mecze finałl K07 mecze finał M04 mecze finał M05 mecze finał M06 mecze finał Mapy miejsca rozgrywek