Wyniki rozgrywek Mecze Eliminacje

Chłopcy rocznik 2006 i młodsi (M06)

Grupa 1 (A)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
UKPR Agrykola Warszawa 4 8 63 31 1
SPR Wisła Sandomierz 4 6 78 52 2
SKS Kusy I Kraków 4 4 43 51 3
SSRIR 'START' Konin 4 2 50 64 4
Hutnik Kraków 4 0 35 70 5
Grupa 2 (B)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
SKF Wisła Płock 4 8 76 41 1
UMKS PMOS Chrzanów 4 6 69 52 2
UKS Nike Ciechanów 4 4 60 51 3
Salaspils Sport School Łotwa 4 2 56 68 4
UKS Dziewiątka II Legnica 4 0 39 88 5
Grupa 3 (C)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
MKS Pałac Młodzieży Tarnów 4 8 97 23 1
MLKS Czarni Olecko 4 6 99 47 2
MKS Ustroń 4 4 55 60 3
CYSS 3 Melitopol Ukraina 4 2 49 64 4
K.S. Tajfun Harbułtowice 4 0 28 118 5
Grupa 4 (D)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
MOSiR Bochnia 4 7 63 53 1
UKS Dziewiątka I Legnica 4 6 72 71 2
UKS Krakowiak* 85 4 5 70 52 3
SKS Kusy II Kraków 4 2 46 60 4
Elektr Litwa 4 0 37 84 5

Nr meczu M06 01

SKS Kusy I Kraków » 10
Hutnik Kraków » 4
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 08:00:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu M06 02

SPR Wisła Sandomierz » 23
SSRIR 'START' Konin » 13
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 08:35:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu M06 03

UMKS PMOS Chrzanów » 25
UKS Dziewiątka II Legnica » 10
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 09:10:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu M06 04

Salaspils Sport School Łotwa » 11
UKS Nike Ciechanów » 20
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 09:45:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu M06 05

Hutnik Kraków » 8
SPR Wisła Sandomierz » 22
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 10:30:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu M06 06

UKPR Agrykola Warszawa » 12
SKS Kusy I Kraków » 5
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 11:05:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu M06 07

UKS Dziewiątka II Legnica » 12
Salaspils Sport School Łotwa » 22
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 11:40:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu M06 08

SKF Wisła Płock » 17
UMKS PMOS Chrzanów » 11
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 12:15:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu M06 09

SPR Wisła Sandomierz » 13
UKPR Agrykola Warszawa » 19
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 13:00:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu M06 10

SSRIR 'START' Konin » 19
Hutnik Kraków » 13
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 13:00:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu M06 11

Salaspils Sport School Łotwa » 11
SKF Wisła Płock » 20
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 14:10:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu M06 12

UKS Nike Ciechanów » 18
UKS Dziewiątka II Legnica » 7
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 14:10:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu M06 13

CYSS 3 Melitopol Ukraina » 11
MLKS Czarni Olecko » 21
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 08:00:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu M06 14

K.S. Tajfun Harbułtowice » 10
MKS Ustroń » 24
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 08:35:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu M06 15

UKS Krakowiak* 85 » 21
Elektr Litwa » 6
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 09:10:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu M06 16

MOSiR Bochnia » 11
SKS Kusy II Kraków » 8
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 09:45:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu M06 17

MLKS Czarni Olecko » 32
K.S. Tajfun Harbułtowice » 12
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 10:30:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu M06 18

MKS Pałac Młodzieży Tarnów » 22
CYSS 3 Melitopol Ukraina » 8
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 11:05:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu M06 19

Elektr Litwa » 16
MOSiR Bochnia » 20
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 11:40:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu M06 20

UKS Dziewiątka I Legnica » 18
UKS Krakowiak* 85 » 12
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 12:15:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu M06 21

K.S. Tajfun Harbułtowice » 1
MKS Pałac Młodzieży Tarnów » 40
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 13:35:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu M06 22

MKS Ustroń » 8
MLKS Czarni Olecko » 23
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 13:35:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu M06 23

MOSiR Bochnia » 16
UKS Dziewiątka I Legnica » 11
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 14:45:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu M06 24

SKS Kusy II Kraków » 19
Elektr Litwa » 9
data rozgrywek » piątek, 2019-04-26 godzina » 14:45:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu M06 25

UKPR Agrykola Warszawa » 12
SSRIR 'START' Konin » 3
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 08:00:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu M06 26

SKS Kusy I Kraków » 12
SPR Wisła Sandomierz » 20
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 08:35:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu M06 27

MKS Pałac Młodzieży Tarnów » 19
MKS Ustroń » 7
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 09:10:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu M06 28

CYSS 3 Melitopol Ukraina » 22
K.S. Tajfun Harbułtowice » 5
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 09:45:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu M06 29

SSRIR 'START' Konin » 15
SKS Kusy I Kraków » 16
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 10:30:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu M06 30

Hutnik Kraków » 10
UKPR Agrykola Warszawa » 19
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 11:05:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu M06 31

MKS Ustroń » 16
CYSS 3 Melitopol Ukraina » 8
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 11:40:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu M06 32

MLKS Czarni Olecko » 13
MKS Pałac Młodzieży Tarnów » 16
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 12:15:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu M06 33

SKF Wisła Płock » 16
UKS Nike Ciechanów » 9
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 08:00:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu M06 34

UMKS PMOS Chrzanów » 16
Salaspils Sport School Łotwa » 12
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 08:35:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu M06 35

UKS Dziewiątka I Legnica » 19
SKS Kusy II Kraków » 7
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 09:10:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu M06 36

UKS Krakowiak* 85 » 16
MOSiR Bochnia » 16
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 09:45:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu M06 37

UKS Nike Ciechanów » 13
UMKS PMOS Chrzanów » 17
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 10:30:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu M06 38

UKS Dziewiątka II Legnica » 10
SKF Wisła Płock » 23
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 11:05:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu M06 39

SKS Kusy II Kraków » 12
UKS Krakowiak* 85 » 21
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 11:40:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu M06 40

Elektr Litwa » 6
UKS Dziewiątka I Legnica » 24
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 12:15:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 
Terminarz rozgrywek ELMINACJE Grupy elminacjyjne K05 mecze elminacje K06 mecze elminacje K07 mecze elminacje M04 mecze elminacje M05 mecze elminacje M06 mecze elminacje ĆWIERĆFINAŁY M05 mecze ćwierćfinał PÓŁFINAŁY K05 mecze połfinal K06 mecze połfinal K07 mecze połfinal M04 mecze połfinal M05 mecze połfinal M06 mecze połfinal FINAŁY K05 mecze finał K06 mecze finałl K07 mecze finał M04 mecze finał M05 mecze finał M06 mecze finał Mapy miejsca rozgrywek