Wyniki rozgrywek Mecze Półfinał

Chłopcy rocznik 2006 i młodsi (M06)

Grupa 1 (P-A)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
UKPR Agrykola Warszawa 1 2 11 5 0
MLKS Czarni Olecko 1 2 22 20 0
SPR Wisła Sandomierz 1 0 20 22 0
MKS Pałac Młodzieży Tarnów 1 0 5 11 0
Grupa 2 (P-B)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
SKS Kusy I Kraków 1 2 16 9 0
SSRIR *START* Konin 1 2 16 9 0
CYSS 3 Melitopol Ukraina 1 0 9 16 0
MKS Ustroń 1 0 9 16 0
Grupa 3 (P-C)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
SKF Wisła Płock 1 2 27 10 0
UKS Dziewiątka I Legnica 1 2 18 15 0
UMKS PMOS Chrzanów 1 0 15 18 0
MOSiR Bochnia 1 0 10 27 0
Grupa 4 (P-D)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
Salaspils Sport School Łotwa 1 2 20 13 0
UKS Nike Ciechanów 1 2 23 12 0
UKS Krakowiak* 85 1 0 12 23 0
SKS Kusy II Kraków 1 0 13 20 0
Grupa 5 (P-E)
zespółmeczepunktybramki +bramki -lokata
Elektr Litwa 1 2 14 12 0
Hutnik Kraków 1 2 33 2 0
K.S. Tajfun Harbułtowice 1 0 2 33 0
UKS Dziewiątka II Legnica 1 0 12 14 0

Nr meczu M06 50

SKF Wisła Płock » 27
MOSiR Bochnia » 10
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 18:00:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu M06 49

UMKS PMOS Chrzanów » 15
UKS Dziewiątka I Legnica » 18
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 17:15:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu M06 48

UKS Nike Ciechanów » 23
UKS Krakowiak* 85 » 12
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 16:30:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu M06 47

Salaspils Sport School Łotwa » 20
SKS Kusy II Kraków » 13
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 15:45:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu M06 46

UKS Dziewiątka II Legnica » 12
Elektr Litwa » 14
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 15:00:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu M06 45

UKPR Agrykola Warszawa » 11
MKS Pałac Młodzieży Tarnów » 5
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 18:00:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu M06 44

SPR Wisła Sandomierz » 20
MLKS Czarni Olecko » 22
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 17:15:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu M06 43

SKS Kusy I Kraków » 16
MKS Ustroń » 9
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 16:30:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu M06 42

SSRIR *START* Konin » 16
CYSS 3 Melitopol Ukraina » 9
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 15:45:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu M06 41

Hutnik Kraków » 33
K.S. Tajfun Harbułtowice » 2
data rozgrywek » sobota, 2019-04-27 godzina » 15:00:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 
Terminarz rozgrywek ELMINACJE Grupy elminacjyjne K05 mecze elminacje K06 mecze elminacje K07 mecze elminacje M04 mecze elminacje M05 mecze elminacje M06 mecze elminacje ĆWIERĆFINAŁY M05 mecze ćwierćfinał PÓŁFINAŁY K05 mecze połfinal K06 mecze połfinal K07 mecze połfinal M04 mecze połfinal M05 mecze połfinal M06 mecze połfinal FINAŁY K05 mecze finał K06 mecze finałl K07 mecze finał M04 mecze finał M05 mecze finał M06 mecze finał Mapy miejsca rozgrywek