Wyniki rozgrywek Mecze Finał

Chłopcy rocznik 2006 i młodsi (M06)

Puchar Fair Play: UKS Nike Ciechanów

zespółpunktybramki+bramki-miejsce
UKPR Agrykola Warszawa 2 11 10 1
SKF Wisła Płock 0 10 11 2
MKS Pałac Młodzieży Tarnów 2 21 7 3
MOSiR Bochnia 0 7 21 4
MLKS Czarni Olecko 2 20 13 5
UKS Dziewiątka I Legnica 0 13 20 6
SPR Wisła Sandomierz 2 21 12 7
UMKS PMOS Chrzanów 0 12 21 8
UKS Nike Ciechanów 2 16 13 9
SKS Kusy I Kraków 0 13 16 10
MKS Ustroń 2 13 10 11
UKS Krakowiak* 85 0 10 13 12
Salaspils Sport School Łotwa 2 10 9 13
SSRIR *START* Konin 0 9 10 14
SKS Kusy II Kraków 2 18 12 15
CYSS 3 Melitopol Ukraina 0 12 18 16
Hutnik Kraków 2 21 10 17
Elektr Litwa 0 10 21 18
UKS Dziewiątka II Legnica 2 12 5 19
K.S. Tajfun Harbułtowice 0 5 12 20

Nr meczu M06 60

UKPR Agrykola Warszawa » 11
SKF Wisła Płock » 10
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 10:15:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M06 59

MKS Pałac Młodzieży Tarnów » 21
MOSiR Bochnia » 7
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 08:45:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M06 58

MLKS Czarni Olecko » 20
UKS Dziewiątka I Legnica » 13
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 08:00:00

adres » Hala Sportowa Szkoła Podstawowa nr 91 (SP Nr 91) - os. Handlowe 4 mapa

 

Nr meczu M06 57

SPR Wisła Sandomierz » 21
UMKS PMOS Chrzanów » 12
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 08:00:00

adres » Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (ZSOS2) - os. Teatralne 35 mapa

 

Nr meczu M06 56

SKS Kusy I Kraków » 13
UKS Nike Ciechanów » 16
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 08:00:00

adres » Hala Sportowa Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SA PSP) - os. Zgody 13b mapa

 

Nr meczu M06 55

UKS Krakowiak* 85 » 10
MKS Ustroń » 13
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 08:00:00

adres » Hala Sportowa III LO (III LO) - os. Wysokie 6 mapa

 

Nr meczu M06 54

SSRIR *START* Konin » 9
Salaspils Sport School Łotwa » 10
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 08:00:00

adres » Hala Centrum Rozwoju ComComZone (CCZone) - ul. Ptaszyckiego 6 mapa

 

Nr meczu M06 53

CYSS 3 Melitopol Ukraina » 12
SKS Kusy II Kraków » 18
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 08:00:00

adres » Hala Sportowa "Suche Stawy" (Suche Stawy) - ul. Ptaszyckiego 4 mapa

 

Nr meczu M06 52

Hutnik Kraków » 21
Elektr Litwa » 10
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 08:00:00

adres » Hala Sportowa KS Prądniczanka (Prądniczanka) - ul. Majora 12a mapa

 

Nr meczu M06 51

K.S. Tajfun Harbułtowice » 5
UKS Dziewiątka II Legnica » 12
data rozgrywek » niedziela, 2019-04-28 godzina » 08:00:00

adres » Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego (U Rol) - al. 29 Listopada 58 mapa

 
Terminarz rozgrywek ELMINACJE Grupy elminacjyjne K05 mecze elminacje K06 mecze elminacje K07 mecze elminacje M04 mecze elminacje M05 mecze elminacje M06 mecze elminacje ĆWIERĆFINAŁY M05 mecze ćwierćfinał PÓŁFINAŁY K05 mecze połfinal K06 mecze połfinal K07 mecze połfinal M04 mecze połfinal M05 mecze połfinal M06 mecze połfinal FINAŁY K05 mecze finał K06 mecze finałl K07 mecze finał M04 mecze finał M05 mecze finał M06 mecze finał Mapy miejsca rozgrywek